• ERKEN KAYIT AVANTAJINI KAÇIRMAYIN

  Erken Kayıt Dönemi Başladı (06.02.2019)
  Saygıdeğer Eskişehirliler,

  Okulumuza duyduğunuz güven, verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Bu eğitim yılını başarı ve huzur ortamında dolu dolu yaşarken bir yandan da bir sonraki eğitim yılının hazırlıklarına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Bu kapsamda 2019-2020 eğitim öğretim yılına yönelik “Erken Kayıt Dönemini” başlatmış bulunmaktayız. Öğrencinizin ayrıcalıklarla dolu okulumuzda eğitim alması için erken kayıt dönemi ücretlerinden yararlanabilirsiniz. Okulumuzu tanıtmak, eğitim modelimizi anlatmak için ziyaretinizi bekliyoruz.

   

  Çocuklarımız için iyi ve mutlu insan yetiştirecek bir ortam aranmalı
  Çocuklarımız için iyi ve mutlu insan yetiştirecek bir ortam arayışı içinde olmamız gerekiyor. Çünkü eğitim, çocuklarımızı hayata hazırlamalı. Dört yıl içinde kendisini ispatlamış okulumuzda öğrencilerimizin duygusal, sosyal, zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimini destekleyecek bir eğitim modeli uygulanmaktadır. Bu eğitim modelinin hedefi iyi, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir.

   

  Dev Kampüsümüz Eskişehir’i süslüyor.

  Okul kampüsümüz, öğrencilerimize huzurlu, güvenli, sosyal bir ortam sunuyor. Etkileyici mimarisi ile Eskişehirlilerin dikkatini çekiyor. Özel olarak tasarlanan okul binalarımız, sosyal alanlar, spor sahaları ve diğer eğitim birimlerimiz öğrencilerimizin çok yönlü gelişimini destekleyecek zenginliğe sahiptir.

   

  Her öğrenci ve velimiz bizim için özel ve değerlidir.

  Amacımız başarılı, mutlu ve kişilikli bireyler yetiştirmektir. Her öğrenci ve velimiz bizim için özel ve değerlidir. Eğitim, çocuğu sevmekle başlar, sözünü kendimize ilke edindik. Tüm faaliyetlerimizde ahlaki değerleri, saygı, sevgi ve dürüstlüğü esas alıyoruz. Kişisel hak ve özgürlüklere değer veriyoruz. Eğitimdeki tüm yeniliklere açığız. Güvenilirlik, üretkenlik, sorumluluk, paylaşım, katılımcılık, bilimsellik, sosyal duyarlılık özel okulculuğumuzun diğer unsurlarını oluşturuyor.

   

  Eğitim, teknolojiyle bir arada.

  Okulumuzda uluslararası standartlarda eğitim teknolojisi kullanımının alt yapısını mevcuttur. Eğitimi, teknolojiyle bir araya getirdik. Öğrencilerimizin teknolojiden üst düzeyde faydalanacakları bir ortamda eğitim almalarını ve kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz.

   

   

  Ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

  Öğrencilerimiz, insan haklarına saygılı, okuma alışkanlığı kazanmış, Türkçeyi etkili ve akıcı kullanabilen, en az bir yabancı dili rahat konuşabilen, etkili iletişim becerisine sahip, bilimsel düşünen, araştırmacı, teknolojik gelişmeleri takip eden, üst öğretim kurumlarına hazırlıklı, sanatsal beğenisi ve estetik zevki gelişmiş, kendisiyle barışık, üretken ve yeniliklere açık, öz güven sahibi, farklı düşünebilen, içinde yaşadığı topluma olumlu katkı sağlayan, milli manevi değerlerimizi özümsemiş, kişilikli, nezaket kurallarına uyan; kendisine ve çevresine saygılı, ülkesi ve ailesine karşı taşıdığı sorumluluğun farkında, tabiata saygılı, çevre bilinci ile hareket eden, zamanı etkili kullanarak kendini geliştiren, ülkemizin kalkınmasına ve dünya barışına katkı sağlamak için çalışmayı amaçlayan bireyler olarak yetişmektedir.

   

  Anaokulumuz

  3-6 yaş arası miniklerimizin sosyal, kültürel ve psiko-motor gelişimlerine yardımcı olup iyi bir karakter eğitimiyle onları geleceğe hazırlıyoruz. Öğrencilerimiz, okulumuzda attıkları sağlam temel sayesinde başarıyı ömür boyu yaşayacaklar. Çocuğun kabiliyet, kapasite ve ilgisini keşfeden bir eğitim modeli uyguluyoruz. Öğrenme heyecanı ömür boyu süren, öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen öğrenciler yetiştiriyoruz. Anaokulumuzda bilgi, beceri, tutum ve değerler kazandırmanın yanında en büyük eksiklik olarak gördüğümüz yaşama sevinci ve insan sevgisini de kazandırıyoruz. Her şeyden önce öğrencilerimizi sevmemiz ve bunu onlara hissettirmemiz gerektiğine inanıyoruz.

   

   

  İlkokulumuz

  İlkokulumuzda, yaşama sevinciyle dolu, çevre ile iletişim kurma becerisine sahip, düşünme kabiliyeti gelişmiş öğrenciler yetiştiriyoruz. Öğrencilerimizi dengeli ve sağlıklı şekilde geliştirip hayata hazırlıyoruz. İlme saygılı, ahlaka bağlı, sorumluluk duygusuna sahip, merhametli, vefakâr, cesur ve zarif kuşaklar yetiştiriyoruz.

   

  Ortaokulumuz

  Ortaokulumuz bilgi teknolojilerini kullanan, düşünme kabiliyeti gelişmiş, sağlam kültürlü, görgülü, toplumumuza faydalı öğrenciler yetiştiriyor. Okulumuzun akademik hedefi; çalışarak başarabileceğine inanan, özgüveni yüksek, saygın bir üniversitenin yolunun yine başarılı ve saygın bir liseden geçtiğini bilerek çalışan öğrenciler yetiştirmektir. 

   

  Değerler Eğitimimiz

  Öğrencilerimizi akademik başarıyla beraber diğer alanlarda da geliştirip hayata hazırlıyoruz. Bu anlamda değerler eğitimine özel önem veriyoruz. Değerler eğitimimizin amacı; öğrencilerimize, inanç, ahlak, medeni cesaret, cömertlik, yardımlaşma ve dayanışma,  kardeşlik, adalet, sevgi, saygı gibi temel insani değerleri kazandırmak, bu değerlere karşı hassasiyet geliştirmek ve bunları davranışa dönüştürme konusunda öğrencilerimize yardımcı olmaktır.